We are awesome

Our Services

Beauty Care

Spa Care

Yoga Care

Our Secrets

One morning, when Gregor Samsa woke from troubled dreams, he found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, and if he lifted his head a little he could see his brown belly.

before-after-1 before-after-2

We are awesome

Our Services

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Renklendirme İşlemi Nedir?

Kalıcı Dudak Renklendirme işlemi dudaklarda canlı, parlak ve dolgun bir görünüm sağlamak için uygulanır. İşlem sırasında kullanılan organik içerikli doğal pigmentlerin dudağa uygulanması ile solgunlaşan dudak rengi canlandırılır ve dudak çevresi daha belirgin hale getirilir.

 

Dipliner

Dipliner

Kalıcı Dipliner Uygulaması Nedir?

Kalıcı dipliner uygulaması kalıcı makyaj, kozmetik dövme veya mikropigmentasyon olarak adlandırılan uygulamaların arasında yer alır. Kullanılan boyaların %100 bitkisel pigmentlerden elde edilmesi sayesinde kalıcı makyaj uygulamalarında alerjik reaksiyon riski en aza indirgenmiştir.

 

Microblading

Microblading

3D Microblading Kaş Şekillendirme Uygulaması Nedir?

Seyrek kaşlara sahip ya da kaş bölgesinde kıl olmayan kişilerde tercih edilen bir kaş şekillendirme yöntemidir.

 

 

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik lifting; kirpikleri dökmeden, kirpik köklerini besleyen, vitamin ve keratin takviyesi yapan bir uygulamadır. Bunun sonucunda kirpik lifting, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatır, besler ve daha sağlıklı olmasını sağlar.

 

Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyon

Kaşların asimetrisi, sert tüylerin yanlış yönde büyümesi problemini çözer ve istenen şekli ve rengi almasını sağlar. Laminasyonlu kaşlar ideal bir kaş görünümü vermeyi mümkün kılar. İyileştirir, kaşları güçlendirir ve bunları protein botoks bakımı ile besler. 

 

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik?

Makyajın yarattığı ağırlık hissini veya takma kirpiklerin neden olduğu batma hissini sevmeyenler için oldukça faydalı bir yöntemdir. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığı için oldukça doğal görünür bu sebeple ipek kirpik tercih sebebidir.

Kirpiklere her gün rimel sürülmesi gereksinimini ortadan kaldırdığı için bile sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür. İpek kirpikler sayesinde kirpikleriniz sürekli kimyasallara maruz kalmaz. İpek kirpikler deniz ya da havuz suyuyla temas etmesi halinde deforme olmaz, özel olarak bir bakıma ihtiyaç duymaz. Böylece yaz tatili için suya dayanıklı bir maskara arayışına da gereksinim duyulmaz.

 

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez Tırnak Nedir?
Protez tırnak, kişinin günlük hayatta bakımlı ve kalıcı tırnaklara sahip olmasını sağlayan bir uygulamadır. Takma tırnak gibi yapay bir görüntü oluşturmaz. Kişinin kendi tırnaklarına zarar vermeyen uygulama tırnak üzerine özel koruyucular içeren bakımları sunar.

We are awesome

Get Appoinment

Time Shedule

Working Hours

A collection of textile samples lay spread out on the table - Samsa was a travelling salesman - and above it there hung a picture that he had recently cut out .

  • Mon - Wed : 8:00am - 06:00pm
  • Thu - Sat : 10:00am - 10:00pm
  • Sunday : Close
[contact-form-7 id=”191″ title=”Home 1″]

We are awesome

Our Pricing

Hair Cut

Hair Cut

Starting from

$50
Makeup

Makeup

Starting from

$50
Hair Color

Hair Color

Starting from

$50

Need an awesome

Beauty Service

0

Specialist

0

Happy Users

0

Winning Awards

0

Services

Our Partners

The bedding was hardly able to cover it and seemed ready to slide off any moment. His many legs, pitifully thin compared with the size of the rest of him, waved about helplessly as he looked. "What's happened to me?" he thought.

  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner
  • Partner

Güzellik bir güçtür.

Pazartesi-Pazar

10:00-20:00

Osmanağa Mahallesi Kırtasiyeci Sokak 38 Kadıköy, Burcu Günay, 34718 Kadikoy/İstanbul
Email: info@burcugunaynails.com
Telefon: 0552 409 17 70

Burcu Günay Nails © 2022 GlowSec Design